logo.jpg,
ProfilProduktyObjednávkyServisReferenceKontaktBonusBazar
Zpět

Trezor je především součást komplexního zabezpečení objektu či cenných věcí movitých a to nejen cenných obecně ale i cenných jen pro Vás !

Setkáváme se často s názory, že „trezor není třeba – nemám do něho co dát“. To je ale v 90% omyl. Každému je asi jasné, že do trezoru patří např. zlato, šperky, akcie či cenné papíry, menší drahé zařízení apod., málokdo si ale v celku uvědomuje potřebu ochrany různých dokumentů, které nejsou třeba jiným a to i zdánlivě „k ničemu“ (Smlouvy (kupní, zástavní, dekret na byt, nájemní, pojistné apod.), cestovní pas, jiné průkazy). Věcí zejména dokumentů , věřte, že zneužitelných , za které Vám žádná pojišťovna nikdy nic nedá a ani nevyrovná rizika zneužití je celá řada. Jste-li na ono vůbec pojištěni.

Proto doporučujeme každému, aby se v klidu zamyslel a vytvořil vlastně takový „krizový plán“ a řekl si co kdybych přišel o … můžu to někde získat? Co s tím může udělat někdo jiný ? co z toho pro mě (či ostatní) vyplývá? Kolik mě náprava bude stát ? Je náprava vůbec možná?

Rozhodně se Vám u takových úvah otevřou oči a pokud budete objektivní budete překvapeni co všechno je pro Vás cenné, ten klid za pár tisíc stojí ne?

košík: 0 Kč

Novinky

Bezpečnostní vložka - MT5

na vrcholu pyramidy »..

 

Akce

Výprodej!!!!
Bezpečnostní kování na FAB/90 madlo+klika
+ vložka EVVA DPI

více informací zde ».

 
 
Nová anketa od 10.10.2005
 
Počet návštěv
od: 1.1.2002

přidat k oblíbeným

 
 
Pavelčákova 18, Olomouc 772 00, 602 841 721
Gasta&Čoupek 2004 webdesign Studio R3D, s.r.o.