logo.jpg,
ProfilProduktyObjednávkyServisReferenceKontaktBonusBazar
Zpět
Navíc / Pyramida bezpečnosti / Pár rad navíc

Pár rad navíc

  • Zákazníkům nedoporučujeme nakupovat mechanické zabezpečovací systémy (zábranné prostředky- kování,zámky....atd.) od podomního prodejce, od firem a jednotlivců, kteří chodí dům od domu a nabízejí svoje služby.Vždy si to pořádně promyslete a raději se poraďte s odbornou firmou a porovnejte výslednou cenu a kvalitu. Garance záruky máte jistou jen ve specializovaných kamenných obchodech.
  • Při rozhodování, vybírejte především z firem sídlící ve vašem regionu a mající dlouholeté zkušenosti v daném oboru.Velkým plus je, pokud firma zajišťuje zámečnický servis 24 hodin NON-STOP. Viz.profil firmy,servis. (toto oceníte především v neočekávaných situacích v Sobotu nebo v Neděli a především v nočních hodinách.)
  • Je dobré,pokud je firma členem Cechu mechanických zámkových systémů ČR a především vlastní oprávnění ,,KONCESNÍ LISTINA´´ pro poskytování technických služeb k ochraně majetku a osob,mechanického i elektronického charakteru. Viz.profil firmy. (v případě škodných událostí berou pojišťovny na zřetel,zda firma,která provedla zabezpečení vlastní toto oprávnění.V případě,že nevlastní,plnění většinou zaniká.)
  • Výrobci, vždy doporučují pro prodej a montáž svých výrobků firmy,jimi zaškolené a vlastnící daný certifikát. Viz.profil firmy. (montáž provedená touto odbornou firmou,je předpokladem spokojeného zákazníka a hlavně garance plné záruky. např. 24 měsíců,v opačném případě snížení záruky na 6 měsíců.)
  • Při koupi bezpečnostních dveří,trezoru,kování nebo bezpečnostní vložky se vždy přesvědčte zda je zařazena do bezpečnostní třídy a v jaké.Dle platného certifikátu vydaný uznávanou zkušebnou,např.:Trezor- test. ( certifikáty vyžadují především pojišťovny,ale je dobré se podle toho řídit také,abyste věděli o jak bezpečný výrobek máte zájem.U mechanických zábranných prostředku je dáno čím vyšší třída bezpečnosti tím větší zabezpečení.U každého produktu jako dveře,trezory….a jiné je jiný počet bezpečnostních tříd. Např.1. až 4. U elektronických zabezpečovacích zařízení -EZS,je to z hlediska tříd bezpečnosti obráceně,čím nižší třída tím vyšší zabezpečení.)
  • Při výběru bezpečnostních dveří nebo trezoru,doporučujeme navštívit vzorkovou prodejnu nebo Zabezpečovací studio,kde máte možnost si výrobek pořádně prohlednout a především vyzkoušet. (nedoporučujeme kupovat takové výrobky tak,že Vás navštíví neznámá firma a nabízí Vám vše dle katalogu.Může se stát,že koupíte zajíce v pytli,v horším případě,že už danou firmu neuvidíte.) Je dobré, si nechat dveře namontovat,především firmou ze sídlem v Olomouci.

Ukázka certifikátů, které vyžadují pojišťovny
Certifikát Certifikát

 

Jak se poznají levé a pravé dveře. (pomůcka pro zjištění L a P deří. Nutné vědět u montáží dveří, zámků, kování a dveřních zavíračů, atd.

košík: 0 Kč

Novinky

Bezpečnostní vložka - MT5

na vrcholu pyramidy »..

 

Akce

Bezpečnostní vložka EVVA DUAL 27+41/ 3kl.
+ bezp. kování ZDARMA

více informací zde...

 
 
Nová anketa od 10.10.2005
 
Počet návštěv
od: 1.1.2002

přidat k oblíbeným

 
 
Pavelčákova 18, Olomouc 772 00, 602 841 721
Gasta&Čoupek 2004 webdesign Studio R3D, s.r.o.