logo.jpg,
ProfilProduktyObjednávkyServisReferenceKontaktBonusBazar
Zpět

 

Pokud se rozhodnete pořídit si bezpečnostní dveře, naleznete ještě jednu velmi důležitou vlastnost, kterou dveře mají - po jejich instalaci objevíte něco nového sami v sobě: POCIT BEZPEČÍ. Je to něco, co není v ceníku, nemůžeme jeho dodávku zaručit, tedy ani slibovat. Víme ale, co nám říkají naši zákazníci. Víme také, před čím vás můžeme ochránit. Především před důsledky kriminální činnosti, kterou dnes (bohužel) můžeme nazvat "běžnou".

Před kriminalitou, která zde vždy byla, je a bude. S časem se samozřejmě mění její rozsah a roste profesionalita pachatelů - tedy jejich schopnost překonávat překážky. Překážkou jsou i bezpečnostní dveře. Také se ale také vyvíjí, vylepšují, roste jejich odolnost, kumulují se jejich vlastnosti. Co všechno současné dveře "vydrží" je ověřeno zkouškami při jejich certifikaci. Dveře SHERLOCK® mají certifikovány všechny požadované technické vlastnosti, navíc jsou i vzhledově zpracovány velmi esteticky.

GASTA & ČOUPEK, navíc nabízí ještě celou řadu dalších výrobků pro Vaši bezpečnost - trezory, skříně na zbraně, zámky, kování, vyrábí klíče všeho druhu, vše lze samozřejmě objednat i s montáží jako komplexní dodávku. Podrobné informace o nabízených výrobcích a službách lze získat především na našich internetových stránkách.

košík: 0 Kč

Novinky

Vložka TLO?
Co to znamená?


více informací zde....

Akce

Výprodej!!!!
Bezpečnostní kování na FAB/90 madlo+klika
+ vložka EVVA DPI

více informací zde ».

 
 
Nová anketa od 10.10.2005
 
Počet návštěv
od: 1.1.2002

přidat k oblíbeným

 
 
Pavelčákova 18, Olomouc 772 00, 602 841 721
Gasta&Čoupek 2004 webdesign Studio R3D, s.r.o.